KURUMSAL
SNLtensi
KURUMSAL
 
40 yılı aşkın imalat tecrübemiz ile yüksek kalite ve standartlardan ödün vermeden hafif yapıları ayakta tutuyoruz.
Uluslararası standartlarda gerçekleştirdiğimiz üretimimiz, 3 kıtada sayısız projede boy gösteriyor. Proje bazlı tasarlanan nitelikli çözümlerimiz hafif yapıların estetik ve zerafetine katkıda bulunurken "Türkiye'de Üretilmiştir" imzası göğsümüzü kabartıyor.
 
 
 
Çelik yapı gergi sistemleriyle birlikte ÇELİK HALAT ve TEL SAN. A.Ş. (Kırmızı Damar ) bayiliği yanı sıra birçok tanınmış ve kalitesini kanıtlamış yük kaldırma ve gerdirme malzemelerinin de satışını yapmaktayız.
Tuzla Tepeören’de yerleşik 1.000 m2 kapalı alanda kurulu talaşlı imalat tesisimize ek olarak 2019 yılı itibari ile yine Tuzla Tepeören’de 2.000m2 kapalı alanda toptan satış tesisimiz ile sektörün ihtiyaç duyduğu özel üretimleri gerçekleştirmekteyiz.
Yurt içi piyasasında kendi tescilli markamız olan " CERMAX " ( Hidrolik Yük Kaldırma ve Çektirme Ekipmanları ) ile firmamız ürün kalitesine verdiği önemi kanıtlamış, son dönemde yapılan ihracat yatırımları ve yurtdışı Pazar genişletme çalışmaları ile Türkiye ekonomisine kayda değer katkılar yapmaya devam etmektedir.
Ticari faaliyetlerinin yanı sıra, üstlenilen sosyal sorumluluk projeleri ile sadece bir ticarethane olmaktan çıkıp, ülkemizin refah ve geleceği için gençlere yapılan yatırımlara da çok daha hassasiyet göstermektedir.